«Чи живу я як дитя Бога?» - духовні вправи з сестрою Павлою Бобер MSF 23-25 листопада 2018 року в Барановичах пройшли духовні вправи «Чи живу я як дитя Бога?» під керівництвом сестри Павли і о. Андрія Буко OFMConv.
аудіозапис реколекцій.

Для коректного відображення вмісту публікації через деякі браузери необхідно увімкнути розширення VPN

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Поділитися: