Християнська психологія » Психологія сім'ї » Психологія подружніх стосунків » Місце, куди повертаються - сім'я у сучасному світі.

 

Місце, куди повертаються - сім'я у сучасному світі.

Автор: Мирон Шкробут від 11-07-2016, 12:05, переглянули: 525

Місце, куди повертаються - сім'я у сучасному світі.Публічна лекція у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості 27 червня 2016 року.

Рафаель Альвіра Домінгес - іспанський філософ, професор Університету Наварри.
Є членом, засновником та Віце-президентом Інституту підприємництва та гуманізму (Університет Наварри). Також є Віце-президентом міжнародної асоціації християнської соціальної освіти, Президентом Адміністративної ради Європейської академії (Страсбург), Президентом Ради Міжнародного Інституту в Сан Тельмо (Севілья) і Членом наукової ради Центру вивчення ринків, культури та етики в Римі.
Народився в Мадриді, де і закінчив школу Раміро де Маецу. Отримав освіту з історії та філософії в Університеті Наварри, отримав докторську ступінь в Університеті Комплутенсе в Мадриді і в Університеті Латераненсе у Римі. Завершив навчання в Німеччині та Австрії.
Читав лекції в Університеті Комплутенсе, а потім був там завідувачем кафедри з 1975 року, також був Секретарем секції філософії згаданого Університету.
Завідувач кафедри в Університеті у Ла Лагуна (1979-1980), а потім професор факультету філософії та гуманітарних наук Університету Наварри з 1980 року. В цьому університеті він був деканом, заступником декану, керівником секції філософії, секціїї виховання, керівником департаменту практичної філософії та завідувачем кафедрі музики.
Був викладачем теорії суспільства на факультеті інформаційних наук Університету Наварри, викладачем в Дипломатичній школі у Мадриді. Був постійним членом Національної комісії з реформування гуманітарних факультетів.
Є позаштатним професором Університету Мендоси (Аргентина) і Університету Монтевідео (Уругвай). Працював запрошеним професором в панамериканському університеті у Мехіко, в Національному Університеті Куйо (Мендоса, Аргентина), в Університеті Нотр Дам (Індіана, США), в Андійському університеті у Сантьяго де Чілі і Стратморському університеті в Найробі (Кенія). Брав участь у багатьох конгресах, де виступав у якості доповідача у Європі, Америці, Азії та Африці.
Брав участь як дослідник у багатьох проектах. Серед них такі, як: «Основні елементи громадянського суспільства», «Суспільство пізнання і суспільство роботи в епоху глобалізації» та «Актуальні можливі форми участі у демократичному суспільстві».
Є автором і укладачем 15 книжок і більш ніж 300 статей за спеціальністю філософія, був науковим керівником більш ніж 80 дисертантів, і стільки ж дипломантів. Є членом наукових рад різноманітних видань з філософії та асоціацій філософів в Іспанії, Італії, Франції, Швейцарії, Австрії і.т.д.

Учасники зустрічі:
- Костянтин Сігов, директор Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА;
- Олександр Філоненко, професор філософії Харківського університету ім. В.Каразіна.
Категорія: Психологія подружніх стосунків, Лекції

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.