Християнська психологія » Психологія сім'ї » Стосовно природи сексуального потягу і задоволення

 

Стосовно природи сексуального потягу і задоволення

Автор: apogorilenko від 17-09-2018, 18:35, переглянули: 18

Актуальність тематики сексуальності виникає на тлі сучасних метаморфоз суспільної свідомості у контексті глобалізації та інтеграції України в міжнародну спільноту як повноцінного учасника міждержавних відносин. На жаль, Україні ще тільки належить утвердитися як суверенній державі, оскільки вона ще є молода, вона лише прокидається після років сну, зумовленого тоталітарним режимом, який привчив людей не брати на себе відповідальність а тільки «слушать и повиноваться». Ми ще не вміємо відрізняти справжнє від нав'язаного, потрібне від сугестованого, автентичне від міфічного.

Одним з міфів сучасності є сексуальність, яка не крутиться навколо народження дитини. Особливо ця риторика відчутна у дискусії з представниками ЛГБТ ідеології, які відстоюють позицію, що, начеб-то «гомосексуальна сексуальність по своїм якостям нічим не відрізняється від гетеросексуальної». Стверджується, що «світ став ліберальнішим, відкритішим, став спокійніше говорити про секс, ніж раніше, виявилося, що людина практикує його не з ціллю розмноження, виявилось, що людина схильна не лише до вагінального контакту, але й до інших практик ну і т.д.». Як наслідок, стверджується, що якщо гомосексуали так само як і гетеросексуали можуть відчувати емоційну прив'язаність, піклуватися, та отримувати задоволення від сексу, і оскільки багато з гетеросексуалів також практикують секс без відкритості на життя (тобто з використанням презервативів), то ці два види орієнтації є рівноцінними.

Проте, що тут не так? Я привів цитату із дискусії, яка виражає одну з ключових підмін у мисленні ЛГБТ пропонентів. Для того, щоб зрозуміти, у чому полягає підміна, варто заглибитися у корені екзистенції бажань та задоволення. Чому ми хочемо їсти? Чому ми кайфуємо від споживання води спекотним літом? Чому ми отримуємо задоволення від зайнять спортом?

Для виживання людського роду в людину були Богом закладені надзвичайно потужні механізми, які стимулюють людину робити те, що сприяє її користі. На практиці: під час харчування в мозку людини активуються механізми винагороди, виробляються хімічні сполуки, які дають нам відчуття задоволення, радості, ейфорії. Задоволення від споживання води зумовлене закладеними в організм людини інструментами виживання, які базуються на прописаній в підкорок інформаційній програмі «ЯКЩО Я НЕ БУДУ ПИТИ ВОДУ — Я ПОМРУ». Задоволення від спорту виникає як наслідок принесення користі організму, як «подарунок» нам від нашого організму за те, що ми виконуємо корисну для нього дію. Таким чином, ми не залишені в цьому світі страждати і виконувати якісь дії без винагороди: за кожну дію, що приносить користь, ми отримуємо винагороду у потрійному розмірі. А дії, що шкодять людині, приносять їй біль: пошкодження захисної оболонки тіла, споживання алкоголю, наркотиків, споживання шкідливих продуктів або й просто надмірне споживання продуктів...

Перейдемо до сексуальності: який базова потреба, що зумовлює необхідність отримання задоволення від сексу? Чому сексуальний потяг НАСТІЛЬКИ ПОТУЖНИЙ, що юнакам-християнам в деяких конфесіях радять взагалі утриматися від обнімання дівчини в дошлюбний період? (бо інакше існує ризик не стримати себе навіть за умови усвідомлення неправильності вчинку). Відповідь на ці запитання криється у програмі відтворення, яка закладена у людину. Необхідність настільки сильного стимулу та, як наслідок, найбільшого кайфу від його реалізації, зумовлена потребою виживання людського роду. Без сексу людство не може вижити. Сексуальний стимул є важливішим від харчового тому що навіть за умови неможливості виживання окремого представника через дефіцит їжі — це нещастя може бути компенсоване народженням двох дітей одразу. Таким чином, саме тому, що інстинкт продовження роду є найпершою умовою виживання людства, задоволення від його реалізації є найбільшим порівняно з іншими прикладами стимулу-винагороди. Тобто, хоча ми й не займаємося сексом для продовження роду, а для задоволення, з любові, проте існування цього задоволення і мотивація любові — вони спрямовані на виникнення життя. Без відкритості на життя секс втрачає своє призначення. І задоволення від нього тоді стає невиправданим.

Отже, чи ми «харчуємося заради отримання поживних речовин»? Чи ми «п'ємо воду для того, щоб насичити організм H2O»? Звісно що ні, так само як і не займаємося сексом для продовження роду. Все це ми робимо заради кайфу. Проте цей кайф має своє біологічне підгрунтя, або виправданість. Не варто плутати закладену в нас мотивацію до дії і базові потреби, які стимулюють мотивацію. Завдяки таким підмінам і стає можлива нормалізації гомосексуалізму.

Таким чином, якщо повернутися до гомо-сексуальності, то стає очевидно, що гомосексуали, грубо кажучи, «крадуть» у свого організму ті ендорфіни, які призначені за реалізацію програми відтворення людського роду. У їхній голові відбувається «збій» програми, завдяки чому задоволення від сексу та потяг відбувається з тими та у відношенні доосіб тієї статі, з якими це задоволення і до яких цей потяг виникати не мають. БО В ТАКОМУ ВИДІ СЕКСУАЛЬНИХ ВІДНОСИН НЕМАЄ БІОЛОГІЧНОЇ НЕОБХІДНОСТІ ДО ЕКЗИСТЕНЦІЇ СИСТЕМИ СТИМУЛУ-ВИНАГОРОДИ, БО З БІОЛОГІЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ ВІД ЦЬОГО СЕКСУ НЕМАЄ НІЯКОЇ КОРИСТІ, А ЗНАЧИТЬ І МЕХАНІЗМ ВИНАГОРОДЖЕННЯ НЕ Є НЕОБХІДНИМ. Мабуть цим і пояснюється поширена серед гомосексуалів практика вживання легких наркотиків для посилення задоволення від сексу та часта зміна партнерів. Тому що організм розуміє: «шото тут не то». І тому блокує систему винагородження, щоб перенаправити заблукавшу овечку. Але овечка часто виявляється впертим бараном, і не повертає у задуманому Творцем напрямку. Звідси високі рівні суїциду, психологічних та фізіологічних захворювань у гомосексуалів.

Лише секс, який є відкритим на появу життя, є виправданим з точки зору еволюції та виживання людського роду. Гомосексуальність не володіє всіма атрибутами сексуальності, оскільки не дає продовження роду — чинника, який зумовлює виникнення механізму стимулю-винагородження у людському мозку стосовно сексу. А задоволення, яке отримують під час гомосексуального сексу чоловіки чи жінки — збій програми, який тим не менше виявляється з часом у вигляді поступового зменшення задоволення від сексу.Категорія: Психологія сім'ї, Психологія сексуальності

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть захисний код: *