Християнська психологія » Tелеканал » Тренінги » Тренінг "Волонтер, як універсальна одиниця допомоги. Управління непробутковими організаціями"

 

Тренінг "Волонтер, як універсальна одиниця допомоги. Управління непробутковими організаціями"

Автор: Мирон Шкробут від 4-07-2017, 23:08, переглянули: 427

Тренінг "Волонтер, як універсальна одиниця допомоги. Управління непробутковими організаціями" Тренінг у м. Івано Франківськ в рамках Проекту «Спільноти самодопомоги» на тему: "Волонтер, як універсальна одиниця допомоги. Управління непробутковими організаціями"
Тренінг проводять:
1. Віталій Харечко – менеджер-маркетолог із 10-ти річним досвідом ведення кампаній для найбільших підприємств Західної України. Громадський діяч, співзасновник ГО «Development Foundation» http://foundationdv.com. Тренер з напрямку бізнес-планування на освітній програмі «Перший бізнес» Інститутом Громадського Лідерства, проекту «Спільноти самодопомоги», в рамках якої відбуваються тренінги.
2. Марта Пивоваренко, фахівець у психологічних засобах відновлення, понад 10 років консультує жінок, що опинились у скрутному становищі, консультує пари, які прагнуть зберегти стосунки та проводить психологічні тренінги та виступає супервізором для колег, що працюють із ПТСР. У рамках програми 2014 року пройшла підготовку у Єльській медичній школі (New Haven, Коннектикут, США), після повернення створила Школу першої психологічної допомоги (US-UA virtual PFA School), співпрацює із багатьма американськими психотерапевтами та науковцями у питаннях терапії травми. Зараз Голова правління ГО “Development Foundation”, одної із найбільших волонтерських громадських організацій психологів-психотерапевтів в Україні, що як багато інших пост-Майданівських організацій допомагають ветеранам та переселенцям із Півдня та Сходу України.
3. Олександра Єгорова, дитячий психотерапевт, тренерка із тематики гендерної рівності та надання першої психологічної допомоги, спеціаліст у діагностиці симптомів ПТСР (посттравматичного стресового розладу). Її громадська діяльність тісно переплетена із професійною, помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні. У Посольстві активно розвиває тематики молодіжного активізму, програм навчання.

Коротка програма тренінгу:
- Яку допомогу, цінність, послугу Ви пропонуєте чутливим категоріям:
- Яким способом доносити постраждалим особам інформацію про можливості отримати вашу допомогу?
- Яким способом кожен сегмент хоче отримати вашу допомогу? Яка цінність вашої послуги? «Точки дотику».
- Стосунки з постраждалою категорією:
- Типи жертв
- Яким чином ви вибудовуєте стосунки з вашими підопічними.
- Отримання коштів для діяльності. Фанрейзинг
- Ключові ресурси
- План-графік діяльності волонтерів/руху/ГО/
- Ключові партнери
- Дорожня карта для постраждалих. Як вона складається? Як нею користуватись?
- Структура витрат

Тренінг відбувався у рамках проекту ГО "Девелопмент фаундейшн": "Спільноти Самодопомоги", який став реалізованим завдяки підтримці Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів за проектом не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Висловлюємо вдячність Urban Space 100 за допомогу в організації тренінгу
Категорія: Tелеканал » Тренінги

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.