Кризове консультування

Автор: Мирон Шкробут від 28-06-2016, 19:57, переглянули: 829

Кризове консультуванняКурс "Кризове консультування" допомагає розкрити якості та головні принципи особистісного душеопікунства. Викладачі, кандидати психологічних наук Михайло і Надія Телепова діляться теоретичними і практичними знаннями, необхідними кожному, хто вирішив перейти від монологічного і авторитарного підходу в душеопікунстві до діалогу. Для досягнення успіху консультант повинен не тільки вдосконалювати свої практичні вміння та навички, а й постійно працювати над собою.
Хто може бути консультантом?
Як навчитися вести діалог з клієнтом?
Що таке активне слухання?
Як скинути маски і не займатися маніпулюванням?
Відповідаючи на ці питання, викладачі діляться особистим досвідом, а також цікавими ілюстраціями з літератури і історії.
Курс "Кризове консультування" - це яскраві і динамічні лекції, які будуть корисні як для початківців, так і для практикуючих консультантів.


Курс "Кризисное консультирование" помогает раскрыть достоинства и главные принципы личностного душепопечительства. Преподаватели, кандидаты психологических наук Михаил и Надежда Телеповы делятся теоретическими и практическими знаниями, необходимыми каждому, кто решил перейти от монологического и авторитарного подхода в душепопечительстве к диалогическому. Для достижения успеха консультант должен не только совершенствоть свои практические умения и навыки, но и постоянно работать над собой. Кто может быть консультантом? Как научиться вести диалог с клиентом? Что такое активное слушание? Как сбросить маски и не заниматься манипулированием? Отвечая на эти вопросы, преподаватели делятся личным опытом, а также интересными иллюстрациями из литературы и истории. Курс "Кризисное консультирование" - это яркие и динамичные лекции, которые будут полезны как для начинающих, так и для практикующих консультантов.

Категорія: Психотерапія і консультування, Семінари, Блог Михаїла і Надії Телепових

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.