Психологічне консультування дітей та підлітків - курс лекцій Кіт Бьйорге

Автор: Мирон Шкробут від 18-11-2022, 12:39, переглянуло: 162

Психологічне консультування дітей та підлітків - курс лекцій Кіт БьйоргеЦей курс закладає теоретичні та практичні засади психологічного консультування дітей та підлітків.
Розглядаються процедури інтерв'ювання, оцінки/діагностики та планування терапії.
Йтиметься про різного роду розлади, що зустрічаються у дітей та підлітків, а також про специфіку їхньої діагностики та лікування.
Від студентів очікується послідовне та ретельне вивчення матеріалу за темами курсу.

Категорія: Психотерапія і консультування, Психологія підлітків, Дитяча психологія, Лекції

 

Християнське консультування: розлучення і повторний шлюб

Автор: Мирон Шкробут від 18-09-2022, 12:47, переглянуло: 143

Християнське консультування: розлучення і повторний шлюбЦей курс розроблений для тих, хто планує займатися служінням сім'ям, де існує загроза або стався факт розлучення, а також людям, які мають намір одружитися або вже одружилися. У курсі розглядаються основні богословські та практичні аспекти такого служіння.

Категорія: Психотерапія і консультування, Психологія подружніх стосунків, Лекції

 

Анорексія – причини, симтоми, наслідки і лікування

Автор: Мирон Шкробут від 30-07-2021, 09:59, переглянуло: 269

Анорексія – причини, симтоми, наслідки і лікування

Які причини та симптоми анорексії?
Які наслідки анорексії?
Як лікувати?

Про ці та інші питання в програмі з християнським психологом Галиною Католик у програмі “Психологічна Порадня” на Воскресіння. Живе радіо і ЖИВЕ телебачення Zhyve.tv

Категорія: Психотерапія і консультування, Психологія залежностей

 

S-О-R, або як впоратися з негативними емоціями?

Автор: Юрій Романюк від 30-05-2021, 20:56, переглянуло: 309

 S-О-R, або як впоратися з негативними емоціями?
Хочемо ми цього чи ні, “важкі” емоції є частиною нашого життя. Кожен з нас час від часу впадає в тенета негативної емоції, втрачає терпіння або поводить себе ірраціонально під їхнім впливом. У таких ситуаціях ми не впізнаємо себе.

У процесі сварки — ми вже починаємо шкодувати про те, що не можемо контролювати те, що з нами відбувається. Емоції, такі очевидні, природні та нормальні виходячи поза рамки перемінюють, втомлюють і руйнують відносини. Іноді вони також руйнують наш прихований внутрішній світ.

Категорія: Психотерапія і консультування

 

Методи релаксації в роботі з тривогою

Автор: Мирон Шкробут від 11-06-2020, 22:58, переглянуло: 823

Методи релаксації в роботі з тривогоюЩо робити, якщо я відчуваю пригнічений настрій, тривогу, безсоння або напруженість?

Практичні інструменти, завдяки яким можна відновити сили, покращити зальний стан, настрій, вдосконалити здатність розслаблятись та концентрувати увагу, збільшити контроль над емоційним станом, підвищити творчий потенціал.

Ведуча вебінару Юлія Сєргєєва – медичний психолог, психолог Кризового Центру БФ “Карітас-Київ”, консультант програми СЕТА, консультант з терапії залежностей.”

Категорія: Психологія травмуючих ситуацій, Психотерапія і консультування

 

Ми не можемо примусити нікого ні до чого, але ми можемо змінити себе – і це буде натхненням для інших, – отець Тихон Сергій Кульбака

Автор: Мирон Шкробут від 28-02-2019, 15:37, переглянуло: 839

Ми не можемо примусити нікого ні до чого, але ми можемо змінити себе – і це буде натхненням для інших, – отець Тихон Сергій Кульбака Сімейні конфлікти – між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми тощо – одна із найпоширеніших проблем, з якою приходять до психолога, зазвичай, уже на стадії безвиході. Щодо родинних стосунків нерідко просять поради у душпастира – і це теж, певною мірою, жест відчаю. Чому і як родина з осередку тепла і любові перетворюється на пекло? І що робити у ситуації, коли продовжувати так жити стає неможливим? Про конфлікти у сім’ї й родині у щовівторковій програмі «Психологічна порадня» на Живе радіо Воскресіння 27 лютого говорив о. Тихон Сергій Кульбака – священик і психотерапевт.

Категорія: Психотерапія і консультування, Психологія подружніх стосунків, Психологія родинних стосунків

 

CHILD PARENT RELATIONSHIP THERAPY: RESPONDING TO THE NEEDS OF ATTACHMENT IN CHILDHOOD

Автор: Мирон Шкробут від 8-02-2019, 11:23, переглянуло: 1082

УДК: 159.922.7
Corie Schoeneberg, EdS
Olya Zaporozhets, PhD
Regent University


CHILD PARENT RELATIONSHIP THERAPY: RESPONDING TO THE NEEDS OF ATTACHMENT IN CHILDHOOD


Abstract. Attachment is a critical process developed in early childhood between a parent and child. Across the lifespan, attachment patterns serve as one’s relational template and way of viewing the world. The characteristic features of each type of attachment (secure, avoidant, ambivalent, and disorganized) are discussed along with attachment’s far-reaching implications psychosocially and neurologically. Child-parent relationship therapy (CPRT) is an evidenced-based therapeutic intervention designed to enrich and support the emotional connection and relational attunement between a parent and child, suitable for cases of children with attachment needs. The principles and format of CPRT are presented with a summary of therapy outcomes research.
Keywords: child parent relationship therapy, attachment, children’s mental health, play therapy

Анотація. Емоційна прихильність - це важливий процес, який започатковується у ранньому дитинстві між батьками та дитиною. Через життєвий цикл шаблони прихильності служать своєрідним шаблоном відносин і способом погляду на світ. Висвітлюються характерні особливості кожного типу прихильності (безпечна, уникаюча, амбівалентна та дезорганізована) разом із довготривалими психосоціальними та неврологічними наслідками. Терапія відносин між дітьми та батьками (Child-parent relationship therapy - CPRT) – це терапевтичний підхід, який має сильну доказову базу, та показаний для збагачення та підтримки емоційного зв'язку та налаштування стосунків між батьками та дитиною, включаючи випадки, де у дітей гостро виражені потреби у формуванні здорових форм прихильності. Принципи та формат CPRT представлені з узагальненням результатів дослідження цього терапевтичного підходу.
Ключові слова: терапія відносин між дітьми та батьками, CPRT, прихильність, дитяче психічне здоров'я, ігрова терапія

Аннотация. Привязанность - это важный процесс, который развивается в раннем детстве между родителем и ребенком. На протяжении всей жизни шаблоны привязанности служат в качестве реляционного шаблона и способа понимания мира. Обсуждаются характерные особенности каждого типа привязанности (безопасный, избегающий, амбивалентный и дезорганизованный), наряду с далекоидущими психосоциальными и неврологическими последствиями. Терапия взаимоотношений между родителями и детьми (CPRT) – это терапевтическое вмешательство, которое имеет сильную доказательную базу, и предназначено для обогащения и поддержания эмоционального связи и налаживания отношений между родителями и ребенком, включая случаи где у детей остро выражены потребности в формировании здоровых форм привязанности. Представлены принципы и формат CPRT с резюме исследований результатов терапии.
Ключевые слова: терапия отношений между родителями и родителями, CPRT, привязанность, детское психическое здоровье, игровая терапия

Категорія: Психотерапія і консультування, Психологія батьківства

 

Консультування подружжя в ситуаціях конфлікту, зради, розлучення

Автор: Мирон Шкробут від 15-10-2018, 15:24, переглянуло: 1126

Консультування подружжя в ситуаціях конфлікту, зради, розлученняВідкрита лекція психолога Ірини Пономарьової "Консультування подружжя в ситуаціях конфлікту, зради, розлучення".
20 листопада 2015 року, СПбГІПСР.

Категорія: Психотерапія і консультування, Психологія подружніх стосунків, Системна сімейна психологія

 

Вебінар "Зміна життєвого сценарію"

Автор: Мирон Шкробут від 18-08-2018, 17:34, переглянуло: 893

Вебінар "Зміна життєвого сценарію"Теорія життєвого сценарію, його аналіз; аспекти, що впливають на написання невдалого життєвого сценарію.
• Типи сценаріїв: сценарій переможця, невдахи і середній сценарій.
• Сценарна матриця. Основні драйвери.
• Погладжування. Види погладжувань. Економія погладжувань і походження практики економії.
• Образ батьків. Копіювання життєвого сценарію батьків. Життя «завдяки» і «всупереч».
• Рекетні почуття. Рекет як процес. Сценарій і рекетні почуття. Рекетні почуття і автентичні почуття. Вихід з систем рекету.
• Життєві позиції і їх динаміка.
• Батьківські накази, 12 батьківських послань.
• Усвідомлення власного життєвого сценарію, технології і техніки його зміни.

цикл вебінарів.
Василь Григорович Пузіков, кандидат психологічних наук, доцент факультету психології Санкт-Петербурзького Державного Університету, президент Балтійської Асоціації транзактного аналізу (Санкт - Петербург), автор програм тренінгів, психолог-консультант. Досвід консультування понад 20 років.

Категорія: Психотерапія і консультування, Вебінари

 

Життєвий сценарій: його аналіз; аспекти, які впливають на нього

Автор: Мирон Шкробут від 18-08-2018, 15:32, переглянуло: 853

Життєвий сценарій: його аналіз; аспекти, які впливають на нього цикл лекцій.
"Сценарні процеси як універсальний механізм уникнення радості в житті"
"Життєвий сценарій «завдяки і всупереч".
«Сімейні "традиції" як основа нещасливого життєвого сценарію»

Теорія життєвого сценарію, його аналіз; аспекти, що впливають на написання невдалого життєвого сценарію.


Василь Григорович Пузіков, кандидат психологічних наук, доцент факультету психології Санкт-Петербурзького Державного Університету, президент Балтійської Асоціації транзактного аналізу (Санкт - Петербург), автор програм тренінгів, психолог-консультант. Досвід консультування понад 20 років.

Категорія: Психотерапія і консультування, Лекції

 
Назад Вперед