Християнська психологія » Психологія травмуючих ситуацій » Жіночі групи підтримки: психологічна допомога матерям, дружинам воїнів АТО

 

Жіночі групи підтримки: психологічна допомога матерям, дружинам воїнів АТО

Автор: Мирон Шкробут від 15-02-2017, 09:54, переглянули: 978

Жіночі групи підтримки: психологічна допомога матерям, дружинам воїнів АТО Тренінг на тему: "Жіночі групи підтримки" спрямований на психологічну допомогу дружинам та матерям, сестрам воїнів АТО, що перебувають чи перебували на Сході України.
Тренінг проводять психологині:
1. Марта Пивоваренко, фахівець у психологічних засобах відновлення, понад 10 років консультує жінок, що опинились у скрутному становищі, консультує пари, які прагнуть зберегти стосунки та проводить психологічні тренінги та виступає супервізором для колег, що працюють із ПТСР. У рамках програми 2014 року пройшла підготовку у Єльській медичній школі (New Haven, Коннектикут, США), після повернення створила Школу першої психологічної допомоги (US-UA virtual PFA School), співпрацює із багатьма американськими психотерапевтами та науковцями у питаннях терапії травми. Зараз Голова правління ГО “Development Foundation”, одної із найбільших волонтерських громадських організацій психологів-психотерапевтів в Україні, що як багато інших пост-Майданівських організацій допомагають ветеранам та переселенцям із Півдня та Сходу України.
2. Олександра Єгорова, дитячий психотерапевт, тренерка із тематики гендерної рівності та надання першої психологічної допомоги, спеціаліст у діагностиці симптомів ПТСР (посттравматичного стресового розладу). Її громадська діяльність тісно переплетена із професійною, помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні. У Посольстві активно розвиває тематики молодіжного активізму, програм навчання. Тренінг відбувався у рамках проекту ГО "Девелопмент фаундейшн": "Спільноти Самодопомоги", який став реалізованим завдяки підтримці Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів за проектом не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Категорія: Психологія травмуючих ситуацій, Тренінги

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.