Християнська психологія » Психологія статей » Ґабріела Кубі. ПРОМОВА на Ході За життя і За сім’ю

 

Ґабріела Кубі. ПРОМОВА на Ході За життя і За сім’ю

Автор: Петро Гусак від 8-06-2018, 22:33, переглянули: 591

Ґабріела Кубі

ПРОМОВА

на Ході За життя і За сім’ю, Київ, 2 червня 2018 року Божого


(Через те, що організатори Ходи не запланували жодних виступів окрім свого власного вступного і заключного слова, пані Ґабріела Кубі змогла виголосити свою промову не повністю. Нижче я публікую повний текст промови, який пані Ґабріела Кубі підготувала й збиралася виголосити. Вона люб'язно надала цей текст у моє розпорядження.

Петро Гусак
)


+ + +


Дорогі друзі життя!

Я вітаю вас і дякую кожній особі, яка стоїть тут і своєю присутністю заявляє, що ви обираєте життя. Таким чином ви хочете, щоб ваша нація, Україна квітнула й мала майбутнє; ви хочете, щоб ваше власне життя квітнуло й мало майбутнє. Діти є нашим майбутнім. Без дітей нема майбутнього.

Європа перебуває в демографічній кризі. Німеччина – так само, як і Україна. Демографічна криза означає: більше людей вмирає, аніж народжується. Показник народжуваності становить приблизно 1,3 дитини на жінку в більшості європейських країн. Це означає, що в межах одного покоління кількість людей зменшується на третину. Це – самогубчий курс. Кожна особа, яка стоїть тут, стверджує: Ми, як нація, не хочемо вчинити самогубство! Ми хочемо жити, будувати добре суспільтво, мати тривкі сім’ї, будувати культуру життя! Культуру, яка буде добрим місцем для зростання дітей: місцем, де дитячий сміх втішатиме наші серця; де діти могтимуть гратися, вчитися й отримувати освіту та виховання в чеснотах, у знанні й практичних навиках. Культуру, яка шануватиме їхнє право на їхніх біологічних батька й матір; культуру, яка даватиме сім’ї те, що їй належиться, – через систему податків і добробуту. Культуру, у якій сім’ї можуть дозволити собі мати житло; у якій матері мають час, щоби піклуватися про своїх маленьких дітей, так, щоби ті могли стати здоровими індивідами, спроможними зробити свій внесок у благо суспільства.

Але якою є дійсність дітей та сімей в наших європейських націях?

• Вживаючи контрацепцію, ми систематично відокремлюємо секс від плідності. Протягом багатьох років зачаття дитини в житті чоловіка та жінки вважають катастрофою.
• Якщо контрацепція не спрацьовує, дитину абортують і викидають геть. Дозвіл робити це легально вважають свободою вибору. Але вбивство людини – це зовсім не свобода! – Це знищення свободи!
• Якщо партнери не можуть зачати дитину, тому що вони неплідні, або – тої самої статі, то вони вдаються до штучних репродуктивних технологій: купують «складники» дитини на ринку репродукції людини: сперму від донора, яйцеклітину від жінки, яка не буде матір’ю дитини, навіть лоно жінки винаймають за гроші! У такому випадку дитина може мати шість «родителів»: біологічного батька як донора сперми, біологічну матір як донора яйцеклітини, сурогатну матір, чоловіка сурогатної матері та соціальних батьків, які цю дитину виховуватимуть. А вони можуть бути двома «татами» чи двома «матерями» й так позбавляти дитину права навчитися від свого батька і своєї матері, що це значить – бути чоловіком чи жінкою.
• Як тільки дитина народжується, її дуже скоро відривають від сім’ї й поміщають в середовище колективного виховання в державних установах, тому що обидвоє батьків повинні працювати, аби сім’я могла вижити.
• У школі дитину сексуалізують шляхом гедоністичного сексуального виховання, яке стає все радикальнішим завдяки стандартам ООН, ВООЗ та Європейського Союзу: дітей заохочують мастурбувати, навчають їх, що будь-який тип сексуальної активності є «однаково добрим» як довго партнери на це погоджуються; дітям пропагують стилі життя ЛГБТ, тобто – гомосексуальність, бісексуальність і транссексуальність. Ви не повірите, але дітям тепер дають гормони, які блокують настання пубертату, якщо вони відчувають так звану «гендерну дисфорію», тобто, якщо вважають, що мають не ту стать і хочуть її змінити. Ці гормони тягнуть за собою серйозні ризики для здоров’я і чинять дитину неплідною на все життя. Ба, більше: Кількість самогубств у транссексуалів до і після хірургічної «зміни статі» зростає на сорок відсотків у порівнянні з загальними показниками у гетеросексуальних людей. Через постійну пропаганду транссексуальності випадки «гендерної дисфорії» в дітей зросли у США на дві тисячі відсотків протягом останніх трьох років.

Цей деструктивний курс демографічного самогубства можливо змінити! Угорщина продемонструвала це світові. Політика підтримки сімей спричинила, що кількість абортів знизилася більш як на третину у порівнянні з показниками 2010 року (зі 40,449 до 28,500). Ця політика знизила також кількість розлучень (зі 23,873 в 2010 році до 18,600 у 2017 році) й підвищила кількість укладання подружжів (зі 35,520 у 2010 році до 50,600 у 2017 році). Самогубчу демографічну тенденцію було переламано.*)

Яким чином уряд Угорщини досягнув цього? Дуже просто: Дайте сім’ям те, що вони потребують і заслуговують: підтримку материнства, оплачувану відпустку по догляду за дитиною, податкові пільги для сімей і можливість отримати житло. Забезпечте молодим людям податкові пільги, які заохочуватимуть їх одружуватися. Завдяки зниженню податків для сімей пересічний чистих дохід угорських сімей зріс від 2010 року на шістдесят чотири відсотки.

Дорогі друзі! Ми є тут, тому що ми хочемо культури життя, а не культури смерті. Ми вимагаємо від наших урядів підтримувати життя, подружжя і сім’ю! Нація, яка хоче мати майбутнє, повинна помістити дитину в центр своєї політики. Те, що добре для дитини, є добрим для цілого суспільства. Ми не мовчатимемо!

Хай Бог благословить Україну!_________________
*) https://www.lifesitenews.com/news/hungary-sees-abortion-numbers-plunge-with-rise-of-pro-family-policies?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=4f8f1ca3aa-Daily%2520Headlines%2520-%2520World_COPY_252&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-4f8f1ca3aa-402357753З англійської переклав Петро ГусакКатегорія: Психологія статей, Психологія сексуальності

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть захисний код: *