Християнська психологія » Психологія статей » Звернення стосовно тенденцій в українській політиці

 

Звернення стосовно тенденцій в українській політиці

Автор: Петро Гусак від 17-06-2017, 19:05, переглянули: 1414

ЗВЕРНЕННЯ
стосовно тенденцій в українській політиці, спрямованих проти спільного блага,
природної сім’ї та Божого порядку сотворенняВисокодостойні Боголюбиві Архиєреї,

Достойні ієреї,

Дорогі брати і сестри у Христі — вірні Української Греко-Католицької Церкви,

Усі люди доброї волі!Останніми роками в українській політичній сфері стають дедалі помітнішими намагання жити і діяти за подвійними стандартами:

З одного боку, в Преамбулі Конституції України говориться про усвідомлення відповідальності перед Богом, а більшість повноважних осіб з віток законодавчої та виконавчої влад визнають себе приналежними до тої чи іншої Церкви-сестри або релігійної організації, а з іншого — приймаються вирішальні для життя суспільства та вектору його розвитку законодавчі акти й підзаконні постанови та директиви, котрі прямо суперечать Богові, Його Законові та Його порядку сотворення.

Наприклад, 23 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв “План заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року”, котрий широко впроваджує протиприродну теорію ґендеру, що заперечує існування чоловічої та жіночої статей, легально закріплює транссексуалізм і “зміну статі” й відкриває двері до усиновлення дітей одностатевими парами, трансґендерними і ВІЛ-інфікованими особами, а на додачу — змінює юридичне поле, скасовуючи відповідальність за те, що досі вважалося правопорушеннями чи злочинами. Міністерство освіти України підписало угоду із закордонним неурядовим Фондом Гайнріха Белля щодо впровадження “ґендерної складової” в систему освіти, ґендерного цензурування підручників та запровадження “квір-студій” в українських ВНЗ. Міністерство охорони здоров’я України видало проект наказу («Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 серпня 2008 року № 479»), котрий надає право усиновлення дітей ВІЛ-інфікованими особами, а також трансгендерами, транссексуалами та людьми з психічними захворюваннями, а в “Пакеті первинної медичної допомоги” вже окрім чоловічої та жіночої статі додано третю «стать Н». Певні лоббістські групи неодноразово чинять тиск на депутатів Верховної Ради України, намагаючись спонукати їх впровадити в трудове законодавство поняття “ґендерна ідентичність” та “сексуальна орієнтація”, а особливо — проголосувати за прийняття так званої “Стамбульської конвенції” (жовтень 2013 р.) — документу, позірно присвяченому протидії домашньому насильству, котрий завдяки своїм намірено розпливчастим й двозначним формулюванням може бути інтерпретований як такий, що розглядає природну сім’ю, засновану на плідному союзі чоловіка і жінки, як “інститут насильства” в принципі, та пропонує замінити її протиприродними одностатевими й трансгендерними формами співжиття. Найближчі голосування у Верховній Раді України щодо таких змін до КЗпП та стосовно ратифікації “Стамбульської конвенції” мають відбутися у найближчі середу-четвер, 21-22 червня 2017 року.

Черговим засвідченням існування подвійних стандартів в українській політичній сфері є запланований на 18 червня 2017 року й санкціонований державною владою “ґей-парад”, котрий є пропагуванням як “предмету гордості” (англ.: “pride”) того, що за своє суттю є психічним розладом статевої ідентифікації, котрий належить до переліку “Розладів зрілої особистості та поведінки у дорослих” під шифром F64. Потверджуючи свобідною волею свій психічний і сексуальний розлад, учасники таких “парадів” чинять свідомий бунт проти Бога та Його порядку сотворення. Таким чином, запланований “ґей-парад” становитиме небезпеку для морально безпечного середовища українських дітей і загрозу для пошанування й законодавчого захисту природних сімей.

З огляду на вищенаведене, закликаю усе духовенство та вірних Української Греко-Католицької Церкви до молитви й самопожертви (посту, відмови від розваг) у днях 18-22 червня 2017 року в намірі навернення української влади та діячів гомосексуальної пропаганди, порятунку природних сімей і їхніх дітей від згаданих загроз та перемоги Божого Закону і здорового глузду в Україні.
З висловами належної пошани

Петро Гусак
Голова ЛОГО Товариства “Рух за життя”

Львів, 17 червня 2017 року БожогоКатегорія: Психологія статей, Соціальна психологія, Психологія впливу та протидії маніпуляцій, Психологія мас, Етнопсихологія, Психологія сексуальності, Блог Петра Гусака

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.