Християнська психологія » Психологія статей » 8 кроків до позбавлення від порнозалежності

 

8 кроків до позбавлення від порнозалежності

Автор: Влодко від 30-03-2015, 23:07, переглянули: 1354

8 кроків до позбавлення від порнозалежностіПорнографія — це брехня диявола, яка пропонує задоволення, а насправді дає страждання. Духовне життя валиться. Сім'я під загрозою. Наслідки можуть бути більш ніж сумні. Через екрани телевізорів і моніторів люди стають віртуальними учасниками блуду. До цієї рабської залежності схильні мільйони чоловіків і жінок, величезна кількість сімей отруєна цією диявольською отрутою.

Як боротися з пронозалежністю:

1 Скажіть Богу, що ви — перелюбник та розпусник, залежний від еротики чи порнографії. Висповідайте свій гріх перед Богом і покайтеся.

2 Викиньте всі порнографічні фотографії, журнали і відео, якщо вони у вас були.

3 Просіть у Бога дати вам силу перемагати диявольські хитрощі в цьому питанні.

4 Не спілкуйтеся з розбещеними людьми, в головах і вустах яких тільки секс і нічого більше. Погаі товариства псують добрі звичаї.

5 Ведіть активний спосіб життя: працюйте, вчіться, займайтеся спортом, спілкуйтеся з Богом, приділяйте час і увагу друзям і родичам. Зміни мозок — зміниться і тіло. Тобто скеруйте свої думки в інше русло.

6 Не клікайте по провокаційних банерах в інтернеті, не ходіть без діла по невідомих вам сайтам.

7 Намагайтеся якомога менше використовувати інтернет. Зробіть вигляд, що ви живете в 70-му році і подумайте, чим би ви зайнялися на дозвіллі. Будьте оригінальним і придумайте собі корисне заняття.

8 Не сумнівайся, що ти можеш перемогти в боротьбі з порнографією. Насправді, кожен раз, коли ти відвертаєшся від порнографії, ти одержуєш значну перемогу.

джерело memo.im www.credo-ua.org
Теги: гендерКатегорія: Психологія статей

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть захисний код: *