ПРАКТИКА РОБОТИ З ОБРАЗОЮ

Автор: Мирон Шкробут від 10-12-2017, 20:18, переглянули: 10331. Образи легко видаляються тим, що їх можна виплакати.
Поки образа свіжа - плачте! Не стримуйте сліз, ваше здоров'я дорожче гордості. (В принципі, звичайно, деякі виберуть гордість і доведуть себе до інсульту - і так буває).

2. "Подушка для биття".
Спати на ній не можна нікому - ні вам, ні комусь іншому. Подушку цю належить бити. Лупцюйте по ній щосили, так, як би ви хотіли побити кривдника! Виплесніть всю негативну енергію, висловіть подушці все, що хотіли б висловити кривдникові. Пам'ятайте - неможливо пробачити, стримуючи негативну енергію образи в собі!

3. Вимовляння на воду.
Сядьте на березі річки і «розкажіть» річці всю свою біль і печаль. Дивіться туди, куди витікає вода і розповідайте, як вам боляче і прикро, як ви страждаєте.
Повірте – ця терапевтична вправа звільнить вас від багатьох ваших образ, це перевірений засіб. Якщо річки немає поблизу - можна відкрити кран у ванній і - вперед.

4. Криком.
Підіть в абсолютно порожнє місце і якщо ваша образа перетворилася в злість - кричіть цю злість, кричіть щосили! Лайтеся, кричіть слова, що приходить на мову, нічого не стримуйте і не контролюйте. Вкладіть в крик всю негативну накопичену енергію.
Я знаю людей, які кричать у будинку, у ванній, поки немає нікого вдома. Не звертаючи уваги на те, що можуть почути сусіди - адже здоров'я дорожче гонору?

5. Виписуємо образу.
Сядемо і візьмемо аркуш паперу і ручку. Писати ТІЛЬКИ від руки! Пишемо число, місяць, рік, час. І починаємо писати все, що накипіло на серці, що турбує і не дає спокою. Закінчуємо, коли закінчиться листок з двох сторін. Інший лист не беремо! Це дуже важливо - в виписуванні важлива міра. Пишете в кінці - закінчую, знову час вказуєте - обов'язково. Перечитуєте всі, що написали. Можуть бути дуже неприємні відчуття, майте терпеливість, це нормально.
Потім спалюєте листок, стежачи, як він згорає, як згортається папір, як тануть рядки в вогні. Так згорає ваша біль і образа.

6. Найефективніше і екологічне правило розчинення образ - усвідомлене сприйняття.
Усвідомлюємо в тілі (через м’язові блоки, спазми) де знаходиться образа, як вона виглядає, фіксуємо в свідомості. Подумки вимовляємо: "Я тебе бачу, ти щодо мене." З цими словами "виводимо" її з тіла і питаємо: "Чому ти прийшла мене навчити?".
Результат може бути приголомшливим! За кілька хвилин не тільки можна розчинити образу, але і зрозуміти великий сенс життя, що направляє нас на краще.
Не зберігайте образи, що роз'їдають радість життя. Любіть один одного, прощайте і будьте щасливі!Категорія: Психологія особистості, Психотерапія і консультування

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.