Християнська психологія » Психологія особистості » Депресія. Хвороба сучасності. Допомога фахівцям допомагаючих професій

 

Депресія. Хвороба сучасності. Допомога фахівцям допомагаючих професій

Автор: Мирон Шкробут від 21-06-2017, 23:48, переглянули: 327

Депресія. Хвороба сучасності. Допомога фахівцям допомагаючих професій26 квітня 2017 року в Києві відбувся семінар відомого швейцарського психіатра Самуїла Пфайфера (Samuel Pfeifer) «Депресія. Хвороба сучасності. Допомога фахівцям допомагаючих професій ».
Даний семінар був організований Християнським дослідним центром «Реаліс», Інститутом релігійних наук св. Томи Аквінського і Університетом TABOR (Marburg / Germany).
Лекція орієнтована на психологів, психотерапевтів, психіатрів, духовних наставників, медиків, педагогів, вчителів загальноосвітніх шкіл, а також на всіх, хто цікавиться цією темою.


ПРО АВТОРА: Самуель Пфайфер вивчав медицину в університеті Цюріха, а також психологію і теологію в університеті Біола, приватному вищому навчальному закладі євангельської деномінації в Каліфорнії, США. Після цього він отримав освіту лікаря-психіатра та лікаря-психолога. З 1988 до 2015 Проф.Др.мед.Пфайфер був головлікарем психіатричної клініки Зонненхальде в Рієн біля Базеля. З травня 2015 він веде в Рієн свою приватну практику і є професором психотерапії і психіатрії Євангельської Вищої школи Табор в Марбурзі і викладає там для магістрантів курси релігії та психотерапії. Він є співзасновником Академії Психотерапії і душпастирство і Конгресу цієї Академії в Гватте біля Туна і в Марбурзі (Швейцарія), а також часто виступає з доповідями в провідних швейцарських університетських клініках психіатрії та на міжнародних конференціях. Сім книг Пфайфера були перекладені на багато іноземних мов (до 10 мов).
Категорія: Психологія особистості, Семінари

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Им'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть захисний код: *