Християнська психологія » Християнські психологи » Блог Ростислави Пекарюк » "Основи консультування в руслі Позітум-підходу" 25-27березня 2016 в м. Моршин

 

"Основи консультування в руслі Позітум-підходу" 25-27березня 2016 в м. Моршин

Автор: Ростислава Пекарюк від 16-03-2016, 23:27, переглянули: 728

Оголошується набір учасників на Сертифікований -Тренінг — проект, який вже вдруге відбудеться 25-27 березня 2016 в Моршині, від Українського Інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту (УІПП).
[center]

«Основи консультування в руслі POSITUM підходу»
за Страсбурзькою моделлю навчання психотерапії
„Теорія — Особистий досвід – Практика — Супервізія”
[/center]

Таке навчання проводиться в 20 містах Украіни, та більше чим у 80 країнах світу, і одним з таких міст є місто Моршин. Програма побудована за методикою психологічної допомоги собі та іншим людям від всесвітньо відомого психотерапевта, доктора медичних наук, професора, засновника методу Носсрата Пезешкіана, та представлена в Міжнародній програмі Базовий курс Позитивної психотерапії, а «Основи консультування в руслі Позітум-підходу» є першим модулем в цій програмі. Пройшовши перший модуль, і отримавши знання і розуміння, що це таке, Ви зможете продовжити свою професійну освіту, або ж стати тою, людиною, яка вчиться допомагати сама собі в багатьох ситуаціях.
Даний навчальний проект побудований таким способом, що є насиченим теоретичною інформацією та техніками, які можна практично застосовувати в звичайному житті кожній людині. Матеріал подається так, що є доступним як для професіоналів, так, і для тих, хто не має гуманітарної освіти, а мріє вдосконалюватись та покращувати якість свого життя.

По закінченні програми, крім Міжнародного сертифікату та сертифікату УІПП для психологів, які працюють в державних структурах видається сертифікат державного зразка, який є свідченням підвищення кваліфікації.

Випробувана роками програма УІПП — це навчання, яке дає основи самодопомоги, сприяє налагоджуванню діалогу з собою, іншими та зі світом! УІПП працює в неформальній освіті.

Навчання починається там, де збирається група. Чисельність учасників кожної групи є невеликою для того, щоб була можливість приділити час кожному учасникові.


Проект БУДЕ КОРИСНИЙ:


юристам, студентам гуманітарних спеціальностей, соціальним працівникам, психологам, менеджерам, вчителям, медикам, священикам, журналістам, політичним та громадським діячам, всім, хто прагне особистісного розвитку.

"Основи консультування в руслі Позітум-підходу" 25-27березня 2016 в м. Моршин

Вимоги до учасників:

- бажання навчатися;
- мотивація до навчання;
- вік від 18 років.

Модуль побудований за сучасною тренінговою формою навчання:
=Демонстрація тренером консультування клієнта на коло;
=Практична консультативна робота учасників в парах;
=Представлення консультативних випадків тренером та розбір випадків;
=Консультування в руслі Позітум-підходу за запитом учасників;
=Забезпечення методичними роздатковими матеріалами на тренінгу та матеріалами в електронному форматі для післямодульної практики.

ОСНОВНІ ТЕМИ:

1) Три стратегії якісного спілкування. 7 ступенів активного слухання
2) Особливості конселінгу, консалтінгу і коучінгу.
3) Контакт у спілкуванні. Позиція консультанта. Техніки запитань
4) Суб’єктивна реальність клієнта. Управління консультативним процесом.
5) 5 рівнів активного фасилітивного слухання; 5 рівнів психологічних послуг
6) Позітум-підхід як філософія та методологічна складова методу позитивної психотерапії
7) Актуальний конфлікт. Робота на симптоматичному рівні. Екологія консультування.
8) Алгоритм консультації.
9) 7 типових помилок консультанта
10) Базові здібності людини Знати та Любити
11) Принципи методу позитивної психотерапії: Надія, Баланс, Самодопомога.
12) Якості життя. Балансна модель життя Н.Пезешкіана. Технологія роботи.
13) Класичні техніки Позітум-підходу: Позитивна (ре)інтерпретація, метафора, використання притч, крос-культурний підхід та специфіка їх застосування.
14) Процес-аналіз та план-прогноз консультування.
15) Показники просування клієнта в процесі консультування.

*****Після трьох-денного курсу Ви зможете ПРОДОВЖИТИ НАВЧАННЯ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ «Позитивна Психотерапія. БАЗОВИЙ КУРС» вже з другого модулю. Даний курс-модуль з написанням міжмодульної роботи прирівнюється до 1-го модулю Базового курсу (Тобто, для проходження всього Базового курсу потрібно пройти ще 3 модулі. Деталі при особистому контакті)

Тренер курсу «Основи консультування в руслі POSITUM підходу»: Ростислава Пекарюк
– практикуючий психолог індивідуального та сімейного консультування; психотерапевт в методі Позитивної психотерапії; коуч здоров’я; член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP); член Української Спілки Психотерапевтів (УСП); член Української Асоціації Фахівців з подолання наслідків Психотравмуючих Подій (Психологічна Кризова Служба).

Сайт: http://rostislava.in.ua/

Тренер Базового курсу:
Юрій Кравченко - психотерапевт, тренер Базового та Майстер Курсу Українського Інституту Позитивної крос-культуральної психотерапії та менеджменту, коуч, організаційний консультант; Ведучий тренер «Міжнародного інституту коучінгу та інноваційного менеджменту»; Член Української Спілки Психотерапевтів; Член Всесвітньої Організації Позитивної психотерапії

УМОВИ НАВЧАННЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ:
Тривалість: (пятниця-субота-неділя)
Після модулю: 8 інтервізійних зустрічей
Вартість курсу: 1 100 грн (для студентів 800 гр). В оплату входять роздаткові матеріали,
Для ефективного навчання, кількість учасників в групі обмежена.

ВАЖЛИВО:

а) зателефонувати для бронювання місця в групі

б) оплатити 50% від вартості навчання

Форма навчання: тренінгова група (8 — 16 учасників)
Місце навчання: м. Моршин, вул. Шевченка, 40

Учасники, які успішно пройдуть навчання, міжмодульні інтервізії, напишуть міжмодульну індивідуальну роботу та пройдуть заключну супервізію, отримають Сертифікат Участі в навчальній програмі післядипломної освіти (зразок далі)

ВИБІР СПОСОБУ НАВЧАННЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ ДЛЯ БАЗОВОГО КУРСУ:


*** ВІЛЬНИЙ: особистісний розвиток, психологічна самодопомога, якісне спілкування та налагодження контакту, покращення якості власного життя в різних сферах (сертифікат участі);
*** ПРОФЕСІЙНИЙ: післядипломна освіта та підвищення кваліфікації для професіоналів, які працюють з людьми: менеджери, тренери, керівники, бізнесмени, юристи, священики, громадські лідери, політики, працівники сфери реклами, PR та HR тощо (сертифікат участі).
*** КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ: для психологів, педагогів, лікарів, соціальних працівників або студентів, які навчаються на цих спеціальностях або здобули іншу соціогуманітарну освіту. За умови виконання усіх сертифікаційних вимог за бажанням можна отримати наступні кваліфікаційні сертифікати (які оплачуються додатково):
== кваліфікаційний міжнародний сертифікат «Basic Consultant» (Вісбаден, Німеччина);
== сертифікат консультанта в методі Позитивної психотерапії (Український інституту Позитивної психотерапії);
== державний сертифікат про підвищення кваліфікації УНМЦППіСР АПН України (для психологів і соц.працівників).


Для запису необхідно написати на мою електронну адресу:
info@rostislava.in.ua або зв’язатись зі мною тел: 050 69 00 762; 096 19 55 369Категорія: Християнські психологи » Блог Ростислави Пекарюк

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам Зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.