Чи існує християнська психологія?

Автор: Юрій Романюк від 30-04-2021, 23:53, переглянуло: 355

Чи існує християнська психологія?
Християнсько-орієнтована психологія містить в собі масивний досвід загальної психології про природу людини пропускаючи його через призму християнських цінностей. Можемо сказати що прийшов час на психологію котра спрямована на духовність.
Не просто проживання людиною життя чи виживання у ньому, а усвідомлення себе в житті та свого місця у всесвіті — являється найвищим критерієм існування у світі.

Категорія: Християнська психологія, Блог Юрія Романюка

 

Чому нам так подобається дивитись порнографію

Автор: Юрій Романюк від 22-04-2021, 15:31, переглянуло: 447

Чому нам так подобається дивитись порнографіюСучасну порнографію можна віднести до дуже сильного стимулу, який має дуже велику силу впливу на нашу увагу. Вона яскрава, велика, гучна, приваблива, що своєю чергою викликає збільшення кількості дофаміну в крові. І тут мозок починає просто кричати, кидай все... тебе чекає неймовірне задоволення....

Категорія: Психологія залежностей, Блог Юрія Романюка

 

Подивитись в обличчя травми

Автор: Юрій Романюк від 22-04-2021, 15:09, переглянуло: 263

Подивитись в обличчя травмиІсторія людства, це трагічна історія. Але завдяки механізмам адаптації ми відправлялися після кровопролитних воєн і техногенних катастроф. А ще до цього пережите насильство в наших сім'ях і наших предків. Чи залишає така травматична історія свій слід в нашій свідомості та в нашому житті або проходить непомітно гублячись в закутках пам'яті й хитрому сплетінні нейронів. Звичайно ж пережиті травматичні ситуації, часом навіть жахливі, залишають незгладимий слід в історії нашої країни, культурі, сім'ї та кожної окремо взятої людини. А які часом жахливі таємниці й секрети передаються з покоління в покоління, про це буває навіть страшно подумати та сказати в голос. Вони відбиваються на нашому емоційному, духовному і навіть на рівні фізіології та імунітету.

Категорія: Психологія травмуючих ситуацій, Блог Юрія Романюка

 

Роль свободи у гармонійному розвитку особистості

Автор: Юрій Романюк від 9-04-2021, 23:28, переглянуло: 662

Реалізовуючи свою свободу, ми не повинні нав'язувати рішення і порушувати свободу інших людей. Якщо людина буде відповідально користуватися своєю свободою, приймати самостійні рішення і пов'язані з ними наслідки та поважати свободу інших людей, процес її розвитку буде успішним і динамічним.
Роль свободи у гармонійному розвитку особистості

Категорія: Психологія особистості, Блог Юрія Романюка

 

Психолог Юрій Романюк

Автор: Юрій Романюк від 8-04-2021, 16:05, переглянуло: 411

Психолог Юрій РоманюкПсихолог Юрій Романюк
Декілька слів про себе
Психологія завжди була для мене привабливою областю знань: я розглядаю її як науку і мистецтво, поєднуючи в собі логічний і гуманістичний підхід, точність методології і роботу з нескінченністю і непередбачуваністю людей, їх характерів, їх душ.
Інтерес до людей, їх якостей, унікальності кожної окремої особистості-ось основа мого споглядання на людину в світлі психології. Для вирішення складнощів у мене в арсеналі є ряд конкретних інструментів та засобів, я чітко бачу мету своєї праці,Моя ціль допомогти Вам стати сильною особистістью, а не лише вірішити окрему взяту проблему.

До мене можливо звернутися з наступними проблемами:
• стосунки в сім'ї, з колегами, друзями (стосунки батьки-діти, закоханість, ревнощі, розлучення, зрада, криза відносин, конфлікти, агресія, самотність і т. д.);
• особисті проблеми (прийняття себе, пошук свого місця в житті, комплекси, внутрішні конфлікти, вікові кризи, депресія, тривога, втрата, горе і т. д.);
• особистісний розвиток (розуміння людиною нових граней свого існування, вироблення нових позицій, стимулів, запитів)
• еміграція (адаптація; проблеми "змішаних" шлюбів-чоловік або дружина іноземець), міжкультурні відносини;

Контакти:
https://viber.click/577475612
https://wa.me/48577475612
Тел.: +48577475612
https://join.skype.com/invite/mmawKDkCqVDy
SKYPE: yurij.nik.romanyuk
https://www.facebook.com/psihologwroclaw

Категорія: Блог Юрія Романюка, консультація психолога