Лідія Кондратик

Автор: Лідія від 28-02-2019, 14:02, переглянуло: 1383

Лідія Кондратик- Християнський психолог, соціолог, кандидат соціологічних наук

- Викладач кафедри Історії та теорії соціології Львівського національного університету імені Івана Франка
- Практикуючий психолог
- Індивідуальні консультації особисто та по телефону чи скайпу (з жителями інших міст)
- Веду групи "Жіночі посиденьки" та "Мамусі в декреті" (особисто чи в Скайпі) для підтримки, наповнення, розвитку і просто відпочинку в жіночому колі
- Проводжу семінари та тренінги різної тематики стосовно підготовки до сімейного життя, вагітності та пологів, взаємовідносин у подружжі та виховання дітей
- Разом з чоловіком будуємо щасливу сім'ю вже 19 років, ростимо п'ять донечок і двох синів

Адреса ел.скриньки : lkondratyk@gmail.com.
Тел. +38 (096) 474 23 78
Facebook: Lidiya Kondratyk
скайп: lidia_kondratyk

Категорія: Блог Лідії Кондратик, консультація психолога

 

Усі методи і стилі вирішення конфліктів є хорошими, але все залежить від ситуації

Автор: Мирон Шкробут від 7-09-2020, 21:20, переглянуло: 661

Усі методи і стилі вирішення конфліктів є хорошими, але все залежить від ситуації Конфлікт присутній у нашому житті, хочемо ми цього чи ні. Більше того – це можливість руху вперед, через вирішення завдань, які ставить перед нами життя, стосунки і наш особистий розвиток. Про те, що конфлікт, сам по собі, не є чимось поганим, а лише викликом до вирішення назрілих проблем, йшлося у попередніх програмах «Психологічної порадні» за участі християнського психолога Лідії Кондратик. Завершення цієї теми – про стилі вирішення конфліктів, які розглядаються як інструментарій у певних ситуаціях.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Блог Лідії Кондратик

 

Ми не сваримося лише з чужими людьми. Якщо людина близька, конфлікти будуть

Автор: Мирон Шкробут від 6-05-2020, 14:42, переглянуло: 623

Ми не сваримося лише з чужими людьми. Якщо людина близька, конфлікти будуть

Конфлікт у звиклому розумінні – те, чого потрібно уникати, щось погане. Але чи можна зовсім уникнути конфліктів у стосунках? І, головне, чи потрібно це? Адже конфлікт, сам по собі, лише виявляє проблему, а, отже, дає шанс її вирішити. Як саме – у черговій програмі «Психологічної порадні» на Живому Радіо Воскресіння із циклу про подружні стосунки говорила християнський психолог Лідія Кондратик.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Блог Лідії Кондратик

 

"Поживемо разом до шлюбу" - причини і наслідки такого рішення

Автор: Мирон Шкробут від 22-12-2019, 19:53, переглянуло: 740

"Поживемо разом до шлюбу" - причини і наслідки такого рішення Чому питання дошлюбної чистоти не є ані пуританством, ані старожитністю, яка залишилася у минулому? Церква говорить про стосунки у шлюбі, у яких є Боже благословення. Лідія Кондратик, як психолог, пояснює, чому така вимога (чи побажання) має раціональне зерно і пояснення. Питання, звісно, ширше, ніж власне ця сторона людських стосунків – йдеться про відповідальність, цінності тощо. Це – ще одна програма «Психологічної порадні» на Живе радіо Воскресіння із циклу на цю тему.

Категорія: Психологія особистості, Психологія сексуальності, Блог Лідії Кондратик

 

Важливо, щоб тема сексу не була табуйованою, і щоб батьків у цьому просвітництві не замінила вулиця чи Інтернет, – християнський психолог

Автор: Мирон Шкробут від 22-12-2019, 19:33, переглянуло: 621

Важливо, щоб тема сексу не була табуйованою, і щоб батьків у цьому просвітництві не замінила вулиця чи Інтернет, – християнський психологТака важлива сфера, як інтимні стосунки у подружжі, у багатьох родинах – тема закрита, табуйована, про це не говорять ні між собою, ні, тим більше, з дітьми. Проте замовчування – не вихід: якщо про певні речі не розкажуть батьки, цю цікавість задовольнить хтось чи щось інше. Як говорити з дітьми про секс, починаючи від сакраментального «звідки я взявся» і закінчуючи всім іншим – у програмі «Психологічна порадня» в ефірі «Воскресіння. Живе радіо» говорила християнський психолог Лідія Кондратик.

Категорія: Психологія батьківства, Психологія сексуальності, Блог Лідії Кондратик

 

Найбільший подарунок від Бога – коли ми віддаємо себе, щоб іншому, кого любимо, було добре, – християнський психолог

Автор: Мирон Шкробут від 8-12-2019, 11:47, переглянуло: 589

Найбільший подарунок від Бога – коли ми віддаємо себе, щоб іншому, кого любимо, було добре, – християнський психологТема інтимних стосунків у подружжі – одна із почасти замовчуваних, незручних для обговорення навіть серед двох найближчих людей. Проте таке замовчування природних потреб людини і аспектів важливої сфери життя породжує багато проблем на усіх рівнях – і особистому, і родинному, і суспільному. Про те, чому важливо розуміти нюанси таких стосунків, і як ця тема присутня, зокрема, у християнстві, – у програмі «Психологічна порадня» на «Воскресіння. Живе радіо» говорила психолог Лідія Кондратик.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Чоловік, Жінка, Блог Лідії Кондратик

 

Кризи у подружньому житті – це своєрідні точки росту, у яких ми набуваємо безцінного досвіду для розвитку стосунків

Автор: Мирон Шкробут від 23-11-2019, 09:19, переглянуло: 551

Кризи у подружньому житті – це своєрідні точки росту, у яких ми набуваємо безцінного досвіду для розвитку стосунківЛюбов – дар Божий, але й праця. Подружнє й особисте щастя можна й потрібно будувати – день за днем, цеглинка за цеглинкою. Тому варто знати і розуміти певні закони цього будування – зокрема, й стосунків. Як сприймати і проходити неминучі кризові періоди, якими етапи стосунків у подружжі і як їх досягати. Продовження цієї теми – у програмі «Психологічна порадня» в ефірі «Воскресіння. Живе радіо» з християнським психологом Лідією Кондратик.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Блог Лідії Кондратик

 

Кризи наступають тому й для того, щоб щось змінилося у нашому житті

Автор: Мирон Шкробут від 22-11-2019, 22:14, переглянуло: 623

Кризи наступають тому й для того, щоб щось змінилося у нашому життіКризи трапляються в житті кожної людини й родини. Чи країни. Проте ці непрості періоди не слід сприймати як катастрофу чи кінець світу – вони, по-своєму, необхідні для розвитку і переходу на інший рівень стосунків і буття, і, що важливо, мають об’єктивні причини і підстави. Тому кризу, як таку, варто сприймати як виклик, завдання, яке потрібно вирішувати, а не як кару чи присуд. Про кризи у сімейному житті – у програмі «Психологічна порадня» в ефірі «Воскресіння. Живе радіо» говорила християнський психолог Лідія Кондратик.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Чоловік, Жінка, Блог Лідії Кондратик

 

Якщо жінка хоче мати мати щасливу сім'ю, вона повинна навчитися бути щасливою сама

Автор: Мирон Шкробут від 13-10-2019, 22:05, переглянуло: 640

Якщо жінка хоче мати мати щасливу сім'ю, вона повинна навчитися бути щасливою самаЯкщо жінка щаслива – щасливі і діти, й чоловік, усі в домі. Проте ця максима має й тіньові сторони: намагаючись зробити все можливе (й неможливе), щоб було добре усім навколо, жінка забуває чи не вміє подбати про себе. І тому почувається нещасною – з усіма наслідками для себе й інших.
Як уникнути цієї фатальної для багатьох жінок помилки – у програмі «Психологічна порадня» в ефірі «Воскресіння. Живе радіо»говорила психолог Лідія Кондратик.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Жінка, Блог Лідії Кондратик

 

Щире й відверте спілкування – єдиний щлях до розуміння і поваги у стосунках між чоловіком і жінкою

Автор: Мирон Шкробут від 13-08-2019, 23:44, переглянуло: 979

Щире й відверте спілкування – єдиний щлях до розуміння і поваги у стосунках між чоловіком і жінкоюНавіщо і чому люди одружуються? Здавалося б, просте питання. Бо люблять одне одного, хочуть бути разом тощо. Проте, якщо поставити питання трохи по-інакшому, відверта і чесна відповідь не буде настільки простою і очевидною: чому одружується чоловік? чого прагне у заміжжі жінка? Які справжні потреби у кожного із них у такому союзі? Про це та інше – у вівторковій програмі «Психологічна порадня» на Живе радіо Воскресіння.
7 травня у студії була Лідія Кондратик, християнський і сімейний психолог.

Категорія: Психологія подружніх стосунків, Психологія спілкування, Блог Лідії Кондратик

 
Назад Вперед